آیا میتوان رنگ مو را بدون اکسیدان بر روی مو گذاشت؟

0
439

رنگ مو بدون اکسیدان

 

مخلوط کردن رنگ مو با اکسیدان یکی از شیوه های همیشگی براي رنگ کردن مو های تان است. ولی در بعضی موارد میتوانید رنگ مو را با اکسیدان مخلوط نکنید.

رنگ های فانتزی، از جمله رنگ هایی مي باشند که احتیاج به اکسیدان نداشته و بصورت خالص استفاده مي شود. به این مدل رنگها ، رنگ های ژله ای گفته ميشود .

 

اصلاً وقت رنگ مو را بدون مخلوط کردن با اکسیدان استفاده نمی کنند برای این که این یک فرمول شیمیایی است و اکسیدان کمک ميکند تا در رنگ مو فعل و انفعالات مورد نیار انجام بگیرد و فلسهای مو باز شده و رنگ دانه ها داخل فلس مو شده و در آن جا باقی می مانند.

 

درصورتی نباید رنگ مو با اکسیدان مخلوط شود که تولید کننده ان رنگ در بروشور آن گفته باشد. این رنگ مو ها موقتی هستند و براي حد اکثر ۶ بار شسته شدن ماندگاری دارند.

 

براي استفاده از این رنگها باید موهایتان را دکلره کرده. بعد این رنگها را بصورت خالص برروی موهای مرطوب و تمیزتان به مدت ۵ الی ۳۰ دقیقه بمالید و به این نکته توجه داشته باشید که هرچه رنگها مدت زمان بیشتری برروی موهایتان قرار بگیرد، رنگها پررنگ تر ميشود .

 

معایب رنگ مو بدون اکسیدان,استفاده از رنگ مو بدون اکسیدان,رنگ مو بدون اکسیدانگذاشتن رنگ موی بدون اکسیدان روی موها

 

روش استفاده ی رنگ های بدون اکسیدان

براي استفاده از این محصولات، موها باید دکلره شود( حتی اگر رنگ موی طبيعي شما سفید باشد) موها را تا پایه رنگ موردنظر ( پایه ۷) روشن کنید و بعد از شستشوی کامل، روی موهای نمدار استفاده کنید؛ پس از نیم ساعت موهایتان را بشویید.

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید