درمان خانگی امیکرون

0
67

بیماری امیکرون سویه جدیدی از بیماری کرونا میباشد که با علائمی همچون تب , سردرد , گلودرد بروز میکند و با افزایش تعداد روزهای ابتلا به تدریج علائم التیام یافته و بهبودی حاصل میگردد. تحقیقات همچنان برای مهار این بیماری همه گیر ادامه دارد .

برای کمک به درمان بیماری امیکرون در کنار نسخه های پزشکی اقدامات زیر را در نظر داشته باشید:

۱- استراحت کافی

زمان لازم برای خواب در حالت معمول طبق تحقیقات ۸ ساعت میباشد که بیانگر توجه به خواب شبانه روز است که میتواند تضمین کننده قوای بدنی در مقابل چالش های زندگی است. بدن سالم میتواند بهتر از خود در مقابل عوامل بیماری زا دفاع کند.

۲-نوشیدن مایعات گرم

نوشیدن مایعات کافی برای بدن حکم رودخانه ای جاری در دله جنگلی سبز و پر بار را دارد بنابراین خود را از نعمت رطوبت انرژی بخش قافل نکنید. بیماری ها راحت تر از طریق رطوبت از بدن دفع میشوند و بدن سریعتر خود را بازسازی میکند.

۳-استفاده از دمنوش های مفید

دمنوش ها دارای خواص درمانی و آرامش بخشی هستند که با ارسال سیگنال های مثبت به اعصاب بدن آنها را از سختی و درگیری بیرون آورده و آرام میکنند .

۴-مصرف میوه ها

میوه ها به عنوان مهمترین منبع انرژی برای انسان ها هستند که میتوانند همه عناصر مورد نیا بدن را در اختیارش بگذارند . اگر میخواهید بیماری را کنترل کنید حتما توجه ای ویژه به خوراک طبیعی و سالم داشته باشید.

۵-پرهیز از پروتئین حیوانی و لبنیات

مواد پخته حیوانی و فرآوری شده باعث میشود بدن نتواند به اندازه کافی استراحت کرده و همیشه درگیر پالایش موادی باشد که خواص سلامت مورد نیاز را ندارند.

۶-دوری از استرس

آرامش در درون هر فردی شکل دهنده سلامت وجود او است اگرچه در این زمانه داشتن زندگی ای به دور از تنش خیلی سخت مینماید ولی میتوان با استفاده از روش هایی تا حدود فراوانی استرس را کنترل نمود.

 

تهیه و تنظیم : حیرت

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید