رازهای دکوراسیونی که منزل شما را زیباتر می کنند!

0
492

استفاده از راهکارهایی که دکوراسیون خانه را گران تر نشان می دهند.

همه افراد طراحی دکوراسیون را دوست دارند و وقتی را صرف کار و تغییر دکور منزل می کنند که هدف آن زندگی در فضایی زیبا و مکانی امن با برجسته سازی خصوصیات مورد علاقه کاربران می باشد. در واقع می توان گفت تغییر و طراحی متناسب دکوراسیون یک چالش محسوب می شود اما خبر خوب این است که با داشتن نگاهی نو و خلاقانه و پیش رفتن گام به گام با اصول طراحی می توان فضایی با طراحی شگفت انگیز و در مسیر درست خلق نمود.

 

در دکوراسیون به کارگیری ایده هایی مانند استفاده از پالت رنگی ساده و یا رنگ های سیاه و سفید، استفاده از فرش مراكشی با بافت و چاپ هندسی ساده یا لوستری با کریستال های بلند می تواند سایر اجزای دکوراسیون را تحت تاثیر قرار دهد و در صورت ارزان بودن بقیه اجزا استفاده از یک یا چند وسیله و المان دکوری لوکس تر می تواند کل دکوراسیون فضا را گران تر و مجلل تر نشان دهد برای این کار می توانید از اجزای اصلی دکوراسیون و یا نقاط تمرکز بصری استفاده کنید تا تاثیر بیشتری در فضا ایجاد نمایید.

 

رموز دکوراسیونی, اصولی برای رازهای دکوراسیونی

از اجزای اصلی دکوراسیون و یا نقاط تمرکز بصری استفاده کنید

 

استفاده از تناژهای مختلف رنگی از یک رنگ

طراحی دکوراسیونی با استفاده از یک رنگ آسان نیست، اما نتایج آن می تواند شگفت انگیز باشد بهترین کار برای شروع این است که برای تطبیق بیشتر رنگ ها از مبلمان اصلی و اجزای کلیدی مبلمان شروع کنید سپس برای الگوها یا رنگ های تکمیلی از رنگ ها ی اولیه کمک بگیرید این ترفند فضا را منحصر به فرد می سازد البته ممکن است مورد پسند همه افراد نباشد اما جذابیت زیادی در فضا ایجاد می کند.

 

رازهای دکوراسیونی,راهکارهایی برای دکوراسیون خانه

برای الگوها یا رنگ های تکمیلی از رنگ ها ی اولیه کمک بگیرید

 

استفاده از گل های تازه در دکوراسیون

افزودن گل و گیاهان طبیعی به زیبایی و زنده نمودن فضا کمک زیادی کرده و با افزدن طراوت و زیبایی بصری، لایه ای رنگی را نیز برای هارمونی بیشتر به فضا می افزاید و می تواند اگر از گل های طبیعی استفاده شود زیبایی را چند برابر نماید.

 

رنگ در دکوراسیون فضا, عناصرهای مهم دکوراسیون

افزودن گل و گیاهان طبیعی به زیبایی و زنده نمودن فضا کمک می کند

 

رنگ آمیزی فریم درب در دکوراسیون

با نگاه خلاقانه به اجزای دکوراسیون می توانید به طور ماهرانه فضا را منحصر به فرد ساخته و با به کارگیری الگوها و رنگ در مکان های جالب و غیر منتظره تفاوت را در فضا ایجاد نمایید.

 

نحوه رنگ آمیزی سقف,رمز و راز دکوراسیون

با نگاه خلاقانه به اجزای دکوراسیون می توانید فضا را منحصر به فرد کنید

 

آویختن پرده های منزل از سقف تا کف

ارتفاع پرده های بلند در منزل بهتر است تا کف زمین امتداد یابد در این صورت ظاهر اتاق را به طور چشمگیری بهبود می بخشد و می تواند ارتفاع را از نظر بصری بلندتر و متناسب تر نشان دهد و در عین حال نامتعادل بودن در فضا را که به دلیل احساس کوتاهی پرده در ذهن تداعی می شود را کاهش می دهد.

 

اصولی برای رازهای دکوراسیونی,استفاده از گل های تازه در دکوراسیون

ارتفاع پرده های بلند در منزل بهتر است تا کف زمین امتداد یابد

 

بازی با رنگ ها

رنگ یکی از عناصر مهم در هر فضا محسوب می شود برای رنگ در دکوراسیون فضا می توانید از رنگ های اصلی فاصله گرفته و کمی آزادانه تر به ترکیب و استفاده از رنگ ها بپردازید و رنگ مورد علاقه خود و رنگ منحصر به فردی را ایجاد کنید که مختص شماست  برای مثال به جای قرمز و آبی، سعی کنید رنگ های صورتی و طاووسی برای افزودن رنگی جدید و روشنی به داخل فضا استفاه کنید.

 

راهکارهایی برای دکوراسیون خانه,رموز دکوراسیونی

برای رنگ در دکوراسیون فضا می توانید از رنگ های اصلی فاصله بگیرید

 

رنگ آمیزی سقف در دکوراسیون

این ترفند به ویژه هنگامی که فضای شما دارای سقف هایی با ارتفاع زیاد می باشد می تواند بسیار تاثیر گذار باشد که با افزودن رنگ به سقف از نظر بصری دید چشم را بالا می برد و جذابیت و ارتفاع را به فضای داخلی وارد می نماید.

 

طراحی و چیدمان منزل, رنگ در دکوراسیون فضا

با افزودن رنگ به سقف از نظر بصری دید چشم را بالا می برد

 

منبع: decoboom.ir

 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید