راه و چاه قطعی و البته طبیعی برجسته کردن گونه ها

0
685
تغذیه و خوراکی های مفید و همچنین ماسک های طبیعی خانگی در برجسته کردن گونه ها تاثیر بسزایی دارند و همینطور استفاده از کرم ضدآفتاب و نوشیدن آب نیز تاثیرگذار است.

داشتن گونه های برجسته و راهی برای برجسته کردن گونه ها بدون جراحی و تزریق

داشتن گونه های برجسته و صورت پر از رازهای مهم زیبایی و جذابیت است . برخی از خانم ها به دلایل ژنتیکی ، تغذیه و سبک زندگی گونه های فرورفته و کوچکی دارند و به همین علت حاضرند روش های برجسته کردن گونه ها را به هر قیمتی امتحان کنند.برجسته كردن گونه

برجسته كردن گونه

مثل همیشه توصیه های طب سنتی و طب مدرن در دو مسیر متفاوت به یک نتیجه خواهد رسید. علاقه مندان به طب مدرن روش های جراحی را انتخاب خواهند کرد و دوست داران طب سنتی و نسخه های گیاهی از راه های خانگی که شامل تغذیه و ماسک است بهره خواهند برد. در این بخش از سلامت نمناک مجموعه ای از مواد طبیعی و گیاهی را که در برجسته شدن گونه ها تاثیر فوق العاده و ثابت شده ای دارند خواهیم پرداخت.

 رجسته سازی گونه طبیعی

چطور با مواد طبیعی برجسته سازی گونه انجام دهم؟

آیا روش طبیعی برای برجسته کردن گونه وجود دارد؟

داشتن گونه های پر و برجسته در جوان نشان دادن چهره افراد تاثیر زیادی دارد، همانطور که گونه های شل و آویزان میتوان چهره را سالخورده تر کند. گونه ها اغلب با سلامت بدن مرتبط هستند؛ اگر میخواهید گونه هایی برجسته و زیبا داشته باشید این مطلب نمناک را دنبال کنید ؛ برای مثال میتوان عمل جراحی یا تزریق چربی را انتخاب کرد و یا از فیلرهای پوستی همچون ولوما استفاده کنید، همچنین میتوان راهکارهای طبیعی را امتحان کرد.

 روش برجسته سازی گونه

برجسته کردن گونه با روش هایی طبیعی

۱۳ راهکار طبیعی برای داشتن گونه های برجسته و برجسته کردن گونه های لاغر

انواع گوناگونی از روش ها را برای اینکار موجه و تایید شده میدانند که برخی نیاز به حرکات فیزیکی و برخی نیز بر پایه مصرف کردن مواد خاص است.

۱. ورزش برجسته کردن گونه صورت

این ورزش که با نام یوگای صورت نیز شناخته می شود جهت ورزش ماهیچه های صورت و به منظور داشتن چهره ای جوانتر انجام می شود. در یک مطالعه که در سال ۲۰۱۸ صورت گرفت افرادی که روزانه ۳۰ دقیقه و بمدت ۸ هفته صورت خود را ورزش میدادند از پوستی نرم تر و جوانتری برخوردار شدند.

 ورزش گونه ها

ورزش های مفید برای برجسته کردن گونه

تمرینات یوگای صورت مخصوص برجسته کردن گونه:

۱. لب ها را غنچه کرده و همزمان گونه ها را بکشید و لبخند بزنید. سپس انگشتانتان را کنار لب ها قرار داد و تا بالای گونه ها بکشید این پوزیشن را ۲۰ ثانیه نگه دارید.

۲. درحالیکه دهان خود را بسته اید، گونه ها را تا جای ممکن با هوا پر کنید، این پوزیشن را ه مدت ۴۵ ثانیه ادامه دهید ، قبل از اینکه هوا را به آرامی به بیرون بازدم کنید.

۳. لب ها را به شکل حرف O کنید و لبخند بزنید، سپس انگشتان هر دست را در بالای گونه قرار داده و به آرامی بکشید و پایین بیاورید این کار را تا ۳۰ ثانیه انجام دهید.

۴. روی یک صندلی کاملا صاف بنشینید. دهان تان را غنچه کرده و لب ها را به سمت بیرونی بکشید و همین حرکت را برای سمت دیگر نیز تکرار کنید، این کار را به مدت یک دقیقه انجام دهید، برای نتیجه گیری بهتر این کار را سه بار در روز تکرار کنید.

۵. دهان تان را تا جایی که میتوانید محکم ببندید و در همین حال لبخند عریضی بزنید و این پوزیشن را به مدت ۱۰ ثانیه حفظ کنید سپس گوشه ها را به سمت بالا و تاجای ممکن بکشید. این حرکت را سه ست دوبار در روز انجام دهید.

 یوگای صورت

یوگا مخصوص برجسته کردن گونه

۲. خوردن آلوئه ورا برای برجسته کردن گونه

مطالعات نشان داده اند که استفاده از این گیاه میتواند خاصیت کشسانی پوست را افزایش دهد اما فقط احتمال دارد که در داشتن گونه های برجسته به شما کمک کند. مراقب باشید که به آن حساسیت نداشته باشید.

 برجسته سازی گونه با خوردن آلوئه ورا

برجسته کردن گونه با آلوئه ورا

۳. مالیدن آلوئه ورا روی پوست برای برجسته کردن گونه

آلوده ورا حاوی آنتی اکسیدان ها و ویتامین C و ویتامین E می باشد به همین دلیل بسیاری از مردم فکر میکنند میتواند برای پوست موثر باشد. برای برجسته کردن گونه ها گیاه آلوئه ورا را از وسط نصف کنید و ژل داخل آن را روی گونه ی خود گذاشته و سپس به آرامی و به صورت دورانی مالش دهید. این کار را ۳۰ تا ۶۰ دقیقه قبل از حمام انجام دهید و روزانه آن را تکرار کنید.

 برجسته کردن گونه با ماسک

برجسته کردن گونه با ماسک آلوئه ورا

۴. برجسته کردن گونه با گذاشتن سیب روی پوست

بسیاری سیب را به علت داشتن کلاژن، الاستین و آنتی اکسیدان ها از مهم ترین مواد برای کمک به جوانسازی پوست در نظر میگیرند.

 سیب برای برجسته سازی گونه

برجسته کردن گونه با ماسک سیب

۵. خوردن سیب برای برجسته کردن گونه

بسیاری از مدم بر این باورند که چون سیب حاوی آنتی اکسیدان ها و ویتامین های A, B و C هستند باید این میوه را به طور مداوم مصرف کرد با اینکار به جلوگیری از آسیب های بافت جلوگیری می شود. برخی نیز میگویند کلاژن و الاستین موجود در سیب پوست را نرم و پر میکند.

 فواید سیب در برجسته سازی گونه

برجسته کردن گونه با خوردن سیب

۶. گذاشتن گیلیسیرین و آب گل رز روی پوست موثر در برجسته کردن گونه

طبق باور عامه مردم ترکیب آب گل رز و گلیسیرین و قرار دادن آن روی گونه ها پیش از خواب منجربه پاکسازی و هیدراته کردن و جوانسازی آن میشود.

 گلاب و گلیسیرین برای پوست

گلاب مفید در برجسته کردن گونه

۷. برجسته کردن گونه با گذاشتن عسل روی پوست

بسیاری بر این باورند که عسل به خاطر داشتن خواص مرطوب کنندگی و ضد باکتریایی آن موجب جوان تر ساختن گونه ها می شود. ماسکی از عسل تهیه کنید و مخلوط را روی پوست صورت قرار دهید و پس از ۱۰ دقیقه صورتتان را با آب گرم بشویید.

 ماسک عسل برای پوست

ماساژ پوست صورت با عسل فوق العاده برای برجسته کردن گونه

۸. برجسته کردن گونه با خوردن عسل

خوردن ۹_ ۱۰ قاشق عسل در روز میتواند برای پوست مفید باشد.

روشی دیگر یک فنجان شیر، یک قاشق چای خوری عسل، دو قاشق چای خوری پنیر ریز شده ، یک قاشق چای خوری کره ی نرم شده و یک قاشق غذاخوری جوی دوسر را با هم کاملا مخلوط و صبح ها ، همراه یک لیوان آب پرتقال میل کنید.

  خواص خوردن عسل برای پوست

عسل مفید برای برجسته کردن گونه

۹. قرار دادن شیر روی پوست صورت برای برجسته کردن گونه

به علت داشتن چربی، آب و پروتئین ، برخی فکر میکنند که خاصیت پاک کنندگی پوست را دارد.

 ماسک شیر برای صورت

برجسته کردن گونه با ماسک شیر صورت

۱۰. خوردن شیر برای برجسته کردن گونه

شیر حاوی مواد معدنی فراوانی است از جمله آمینو اسیدها، کلسیم ، ریبوفلاوین (ویتامین B 12)، پروتئین و ویتامین E و D. خوردن سه فنجان شیر در روز به حفظ و نگه داری پوست کمک شایانی میکند.

 خواص شیر برای پوست

تاثیر نوشیدن شیر برای برجسته کردن گونه

۱۱. برجسته کردن گونه با مالیدن برخی روغن ها روی پوست

استفاده از روغن های مشخصی صورت را مرطوب کرده و به داشتن پوستی سالم کمک میکند ، روغن بادام ، روغن آووکادو ، روغن نارگیل و روغن زیتون از جمله آن ها می باشد.

 برجسته کردن گونه با روغن

برجسته کردن گونه با استفاده از روغن های گیاهی

۱۲. برجسته کردن گونه با  مغزها و دانه ها

استفاده از آجیل و مغزها به جوانسازی پوست کمک میکند و علت استفاده از مواد معدنی موجود در مغزها می باشد.

 برجسته کردن گونه با تغذیه

برجسته کردن گونه ها با مصرف آجیل

برخی راهنمایی های بیشتر برای برجسته کردن گونه:

  1. استفاده از کرم ضد آفتاب ، آرایش نکردن که به پوست اجازه تنفس می دهد، همیشه پیش از رفتن به رخت خواب آرایش خود را پاک کنید.
  2. نوشیدن آب که پوست را هیدراته می کند و به همین ترتیب پوستی جوان را به دنبال دارد.
  3. تا حد امکان از مصرف غذاها و محصولات غذایی که حاوی زردچوبه هستند خودداری کنید، چرا که زردچوبه باعث خشک و لاغر بنظر رسیدن پوست می شود.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید