ظرافت سبک معاصر و مینیمال در طراحی داخلی خانه

0
1094

طراحی داخلی این پروژه توسط  گروه معماران Edmonds + Lee با سبک مینیمالو همراه با ظرافت به نحوی طراحی شده تا علاوه بر جذابیت، لوکس بودن را در برداشته باشد.

ظرافت سبک معاصر و مینیمال از ویژگی های اصلی این خانه در سانفرانسیسکو است خانه طراحی شده توسط معمار و توسعه دهندگان خانه، آزادی خاصی را بیان می کند و در نمای خانه پویایی و در حوزه داخلی با نور کافی و ترکیب دکوراسیونی منحصر به فرد تعادل و زیبایی ایجاد کرده است.

پنجره های مجاور چشم انداز و نور خوبی را در دکوراسیون ایجاد کرده است و با توجه به رویکرد معماری هوشمندانه، حریم خصوصی نیز در آن رعایت شده است.

خانه دارای طرحی غیر معمول است و اتاق نشیمن و مناطق اجتماعی در طبقه بالا قرار گرفته اند و  اتاق خواب های خانوادگی درطبقه زیرین قرار گرفته اند و همکف به عنوان حوزه ای جداگانه طراحی شده است.

آرایش و چیدمان خانه و طراحی با سادگی دارای احساساتی است که به آرامش و آسایش کم کرده و سطوح صاف و خطوط شارپ در کنار متریال های با کیفیت  مانند چوب برای پوشش و مبلمان، فولاد برای قاب و ساخت و ساز پله ها، ظرافت، راحتی و سبکی ماندگار را به ارمغان آورده و درفضای داخلی جادوی خاصی را ایجاد کرده است.

توجه به جزئیات و رویکرد معماری هوشمند در فضا از ویژگی های بارز این خانه محسوب می شود در ادامه با مشاهده تصاویر بیشتر با دکوبوم همراه باشید…..

تحریریه دکوبوم

منبع: interiorzineت

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید