صفحه اصلی / گردشگری / اسپانیا / سواحل دیدنی اسپانیا
بازار پله ها

سواحل دیدنی اسپانیا

Gaztelugatxe، یک جزیره کوچک و سنگی در ساحل شمالی اسپانیا می باشد، که شبیه یک قلعه است که می تواند نشان دهنده حملات متعددی طی قرن ها باشد. برج اصلی جزیره به سرزمین اصلی توسط یک جاده متصل است و یک کلیسای ساخته شده در قرن 11th به افتخار سنت جان را شامل می شود.

 

پارک طبیعی Somiedo به عنوان چهارمین دره کوهستان های کانتری شمالی اسپانیا، برای حفظ گونه های جنگل ها و حیات وحش خود تعیین کرده است.این پارک یک پناهگاه برای حیات وحش از جمله خرس های قهوه ای، گرگ، گراز و عقاب های طلایی است.

یکی دیگر از بزرگترین مناطق حفاظت شده ساحلی توسط یونسکو در منطقه اندلس جنوبی اسپانیا، پارک طبیعی Cabo de Gata-Nijar شناخته شده به چشم انداز متنوع آن است که شامل تالاب ها، صخره های آتشفشانی دیدنی و جذاب، سواحل سفید و تالاب دریایی است.

معدن طلای باستانی نمونه خوبی از فناوری رومی در قرن 1 محسوب می شود و یک سایت میراث جهانی یونسکو است. بعد از اینکه رومیها بخشی از شبه جزیره ایبری را فتح کردند، سدها و یک سیستم هوشمندانه کانال ها را برای کانال آب استفاده کردند که برای غرق کردن و شستن سنگ استفاده می شد.

4 هزار هکتار حفاظت شده شامل 15 دریاچه متصل است که به بسیاری از گونه های پرندگان آبزی و ماهی تقسیم می شود. غار مونتسینوس که در “دون کیشوت” ذکر شده نیز در پارک قرار دارد.

دره  دیدنی فوئنت در محدوده کوه های پیکاس در اروپا با استفاده از کابل های سیمی قابل دسترسی است. با توجه به منظره شگفت انگیز، مدت ها ما را شگفت زده میکنند..

از آنجا که ساحل Catedrais یکی از زیباترین سواحل اروپا است، “Beach of the Cathedrals” نامگذاری شده است. برای شکل گیری سنگ های غیر معمول آن، یادآور غارها و آرک ها است.

منبع :TRAVEL

جمع آوری توسط پورتال گردشگری حیرت

مشاور املاک همیشه همراه

این مطالب را نیز ببینید!

طرح جالب روستای سقالکسرا برای حفظ محیط زیست

سقالکسرا روستایی است از توابع بخش مرکزی شهرستان رشت در استان گیلان ایران که در …

دیدگاهتان را بنویسید